Aromatyczne świece w połączeniu z relaksującą muzyką przy kąpieli, rewelacyjnie odprężają i wpływają na nasze samopoczucie. Pamiętajmy, jaką moc dają świece przy romantycznej kolacji we dwoje. Potrafią rozpalić zmysły, tworzą namiętność i bliskość drugiej osoby. Od dawien dawna, świece miały istotny wpływ na życie człowieka. Przede wszystkim dawały światło i poczucie bezpieczeństwa. Zapewne wielu z Was słyszało opowieść o czterech świecach- świeca POKOJU, WIARY, MILOŚCI I NADZIEI. Jednak tylko świeca NADZIEI potrafi rozpalić zgaszone trzy siostry. Ten właśnie płomień nadziei potrafi rozpalić w Nas namiętność, ale przede wszystkim pozwolić na odprężenie i ,,oderwanie " się od codzienności.  Aromatyczna świeca, czyli wzbogacona odpowiednimi olejkami eterycznymi rozluźnia poszczególne partie ciała, przenosi w błogi stan, w którym hierarchię wartości stanowi wolność umysłu oraz wyciszenie.

Niewątpliwie, każdy z Nas pamięta ulubione smaki z życia, ulubione potrawy przyrządzone przez Mamę czy Babcię. Te chwile wspomnień przenoszą Nas do beztroskiej przeszłości. Podobne działanie mają aromatyczne świece, które również teleportują Nas do pozytywnego świata, w którym panuje spokój, harmonia i pełen entuzjazm. Z tego względu aromaterapeutyczne świece znalazły idealne zastosowanie w środowisku SPA i WELLNESS, gdzie każdy może otrzymać dużą dawkę MEGA pozytywnej energii do życia i doznać rozluźnienia cielesnego jak również umysłowego.

Profesjonalni masażyści doradzą aromaterapię

W tego typu Salonach Spa&Wellness, profesjonalni masażyści doradzą odpowiednią aromaterapię oraz z należytą starannością wykonają zabieg. Z uwagi na ogromny wzrost alergików w społeczeństwie by nie wykluczyć ich z możliwości skorzystania z magicznych mocy świec, coraz częściej na rynku można spotkać ekologiczne świece zapachowe. Tak, ekologiczne, ponieważ pozyskiwane z olejów roślinnych i najwyższej jakości olejków zapachowych. Dzisiejszy rynek, rozpieszcza Nas wszelakimi kompozycjami zapachowymi świec niemalże na każdą okazję oraz różnorodnym kształtem i kolorem, co dodatkowo wzbogaca nasze poczucie ich magicznej wartości.  Świece potrafią wyrazić Twoją osobowość i nastrój, co idealnie możemy osiągnąć podczas wizyt w SPA.

Kolory świec też mają wielkie znaczenie

Jak się okazuje, nie tylko zapach świec, ale także ich kolorystyka, ma znamienny wpływ na użytkowników. Poszczególnym barwom przypisywane są konkretne właściwości, takie jak:

 • żółty – pomaga w koncentracji, pobudza kreatywność i wyobraźnię,
 • biały – uspokaja, relaksuje, oczyszcza umysł,
 • czerwień – podsyca emocje, rodzi energię, zwiększa odwagę, wzmacnia siłę,
 • różowy – poprawia samopoczucie, wytwarza dobrą, przyjacielską aurę,
 • niebieski – uspokaja, pozwala zachować spokój, harmonię, relaksuje,
 • zielony – pobudza do kreatywnego myślenia, uspokaja, ułatwia myślenie,
 • fioletowy – wzmacnia siły, poprawia koncentrację, pobudza emocje,
 • srebrny – ożywia, poprawia myślenie i intuicję, pomaga w uczeniu się,
 • złoty – pomaga w myśleniu, osiąganiu korzyści,
 • pomarańczowy – pobudza, ożywia, stymuluje do działania, rodzi siły,
 • brzoskwiniowy – wytwarza przyjemną atmosferę, energię, uspokaja,
 • granatowy – rozjaśnia umysł, pobudza do działania, pomaga w podejmowaniu decyzji,
 • czerń – usuwa złe emocje, odpędza negatywną energię,
 • szary – neutralizuje energię, uspokaja

Mając szeroką gamę świec, dostępnych na rynku, jesteśmy w stanie wybrać zapach kojarzący się z bezpieczeństwem oraz z wyjątkowym doświadczeniem zmysłowym. Zwiększ swoje doznania podczas relaksu i w ulubionym salonie SPA poproś o świeczkę z ulubionym zapachem, oderwij się od rzeczywistości zregeneruj ciało i umysł.