Jesteśmy po to, by Was inspirować, służyć Wam radą i pomocą w tworzeniu planów na urlop. Naszą pasją jest aktywność fizyczna, dbanie o zdrowie i podróżowanie. Podpowiemy Wam więc, gdzie spędzić urlop, żeby dziecko się nie nudziło, a zwierzaki nie ucierpiały, jak zadbać o szczupłą sylwetkę, gdy pogoda nie dopisuje, a apetyt – owszem, a także co można robić nad Bałtykiem zimą, nie będąc „morsem”. Jesteście zaciekawieni? Oglądajcie nas w TV i odwiedzajcie w Internecie.„Wypoczynek i zdrowie” to przedsięwzięcie łączące ogólnopolski kanał telewizyjny poświęcony branży turystycznej oraz tematom zdrowia i urody, a także strona internetowa – pełna ciekawych artykułów, porad, rekomendacji rozmaitych kurortów i ośrodków wypoczynkowych, ofert i ogłoszeń. Nie rozczarują się Ci, którzy szukają na naszym portalu inspirujących materiałów i motywacji do działania. „Wypoczynek i zdrowie” tworzymy z pasją - dla tych, którzy podobnie jak my kochają cieszyć się życiem!

716 to Wasza szczęśliwa liczba, jeśli planujecie wakacje

Dzięki telewizji kablowej VECTRA możecie nas oglądać w prawie 150 miastach Polski. To jeden z największych operatorów nad Wisłą. Dociera bowiem aż do 2 mln odbiorców. Jeśli jesteście z Warszawy, Krakowa, Poznania, Wrocławia, Gdyni czy wielu innych miejsc – dołączcie do grona naszych widzów. Każdego dnia staramy się, żeby czas, jaki spędzacie, oglądając kanał 716, obfitował w pozytywne doznania i nową wiedzę na temat niezwykłych zakątków naszego kraju. Nieważne, jak duży budżet planujecie na wakacje. Doradzimy Wam w wyborze luksusowego SPA z orientalnymi zabiegami i pomożemy zaplanować wczasy pod gruszą, w gospodarstwie agroturystycznym w Bieszczadach albo pod namiotem na Mazurach. Świetnie trafiliście również, jeśli jesteście mieszczuchami, a kilka dni wolnego i lista klimatycznych knajpek, to wszystko, czego Wam trzeba do udanego odpoczynku. Zapamiętajcie: 716 w telewizji kablowej VECTRA i możecie pakować walizkę.

Kropka pl

Cudze chwalimy, cenimy i zazdrościmy tym, którzy mają domek na hawajskiej plaży, dlatego zachęcamy Was do wypraw
w egzotyczne, odległe zakątki świata. Ale swoje znamy. Znamy i zachęcamy także Was, żebyście poznawali, korzystali i zakochiwali się w dobrodziejstwach rodzimego krajobrazu. Na portalu wypoczynekizdrowie.pl opowiemy Wam wszystko o podróżowaniu, zwiedzaniu miejskich przestrzeni, a także dbaniu o własne ciało i urodę. Spodziewajcie się więc wielu inspirujących i motywujących do dalekich wypraw artykułów, porad, wskazówek, rekomendacji, a także polecanych ofert i praktycznych informacji.

Jesteśmy również na Facebooku (facebook.com/wypoczynekizdrowie) i czekamy w gotowości na Wasze pytania, opinie
i życzenia. Tak jest, życzenia. Chętnie bowiem oddajemy Wam pole do działania i zachęcamy do współtworzenia „Wypoczynku i zdrowia”. Może spędziliście ostatnio niezwykłe wakacje i udokumentowaliście je na zdjęciach? A może jest coś, co szczególnie Was nurtuje i chcecie, żebyśmy o tym napisali? Powiedzcie nam o tym, podeślijcie fotografie. Będzie nam również miło, jeśli zechcecie podzielić się własnymi wrażeniami z pobytu w polecanym przez Was kurorcie czy hotelu. Wasze opinie i artykuły są dla nas niezwykle cenne. Jesteście w końcu barometrem skuteczności naszej pracy.

Pamiętajcie: „w zdrowym ciele zdrowy duch”. Oglądając nasz kanał i odwiedzając stronę „www”, dowiecie się, jak zadbać o jedno i drugie. Poradzimy w kwestii poprawiania tężyzny fizycznej, urody i zdrowia. Natomiast podróże są naszym zdaniem ucztą nie tylko dla zmysłów, ale także – może nawet przede wszystkim – ducha!

Pozdrawiamy!

Ekipa wypoczynekizdrowie.pl