GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Ceremonia Ambra Day SPA w Ambra Day SPA
Ceremonia Ambra Day SPA w Ambra Day SPA
290,00 zł

Dostępny

Wprowadź ciało i umysł w stan absolutnego relaksu i pozostaw skórę jedwabiście miękką na dłużej. Ceremonia Ambra Day SPA to unikalne połączenie peelingu z relaksacyjnym masażem. Pakiet zabiegów pozostawi Twoją skórę gładką i sprężystą oraz na długi czas uczucie przyjemności dla ciała i stóp.
Kraków, małopolskie
Dla niego, Dla niej
100 min.
Ważność 365 dni

Ceremonia Ambra Day SPA to połączenie zabiegu odbudowującego z relaksacyjnym masażem. Ziarnisty peeling usuwa zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładką i sprężystą. Złuszczenie naskórka, które ma na celu usunięcie jego martwych komórek, pozwalaznacznie poprawić wygląd i stan skóry, odżywić ją, uzyskując efekt widocznego odmłodzenia. Relaksacyjny masaż zwieńcza zabieg chwilą przyjemności dla ciała i stóp, likwidując napięcie mięśni, a zarazem przynosząc natychmiastowe, głębokie odprężenie.  Zafunduj swojej skórze prawdziwą regenerację i relaks.

Zabieg Ceremonni Ambra Day SPA trwa 100 minut i obejmuje:

  • Peeling całego ciała
  • Relaksacyjny masaż ciała i stóp

Unikalne połączenie regeneracji i masażu w jednym zabiegu wprowadzi ciało i umysł w stan absolutnego relaksu i pozostaw skórę jedwabiście miękką na dłużej.

AMBRA DAY SPA mieści się tylko 3 km od Rynku Głównego..  To miejsce stworzone z myślą o tych, którzy pragną choć na chwilę oderwać się od codziennego stresu, szukając ukojenia i chwil dla siebie. W trosce o najwyższą jakość usług oferowanych Państwu stosowane są kosmetyki selektywne Skeyndor i Maria Galland. Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA otrzymało wielokrotnie prestiżową nagrodę CERTIFICATE OF EXCELLENCE w kategorii BEST PLACE FOR SERVICES oraz dwukrotnie rekomendację od prestiżowego miesięcznika URODA jako Beauty Expert.


 

 

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w salonie Centrum kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA, ul. Królowej Jadwigi 100, 30-209 Kraków..
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godzinach 09.00 do 20.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 12/421-66-66.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Sprawdź przed zakupem zapoznaj się z regulaminem. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Centrum Kosmetyki Profesjonalnej Ambra Day SPA
ul. Królowej Jadwigi 100
30-209 Kraków
tel: 48 607 100 974