GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Hydradermabrazja połączona z masażem twarzy i nałożeniem maseczki algowej w Salonie Isabel Medical Day Spa
Hydradermabrazja połączona z masażem twarzy i nałożeniem maseczki algowej w Salonie Isabel Medical Day Spa
180,00 zł

Dostępny

Zadbaj o swoją skórę i skorzystaj z zabiegu hydradermabrazji, który stanowi idealne rozwiązanie dla osób pragnących pozbyć się zmarszczek, przebarwień lub problemów z nadmierną suchością skóry czy niedotlenieniem naskórka. Hydradermabrazja łagodzi stany zapalne, zapewnia dogłębne nawilżenie, likwidację niedoskonałości, przebarwień oraz wygładzenie zmarszczek. Zabieg stanowi rewolucyjną metodę w oczyszczeniu skóry z jednoczesnym jej nawilżeniem. Cera staje się wygładzona i promienna, a różnicę w poprawie wyglądu widać już po pierwszym zabiegu. Całości dopełnia delikatny masaż twarzy, połączony z nałożeniem maseczki algowej, bogatej w cenne składniki odżywcze dla utrwalenia efektów zabiegu.

Śląsk, śląskie
Dla niej
Przeciwskazania: nowotwory skóry
60 min.
Ważność 365 dni

Zabieg hydradermabrazji to rewolucyjne rozwiązanie medycyny estetycznej, które skutecznie zwalcza stany zapalne, zmarszczki, przebarwienia czy problemy z niedotlenieniem naskórka.  Hydradermabrazja poprawia kondycję skóry, zapewnia dogłębne nawilżenie, likwidację niedoskonałości, przynosząc efekt widocznego odmłodzenia.  Zabieg zalecany jest także w przypadku uporczywego trądziku. Hydrodermabrazję wykonuje się za pomocą specjalistycznego urządzenia, które wytwarza strumień mikrokropelek soli fizjologicznej. Stłoczone w głowicy pod dużym ciśnieniem krople, po uwolnieniu, stykają się ze skórą z dużą prędkością, dzięki czemu skutecznie usuwają martwy naskórek. W drugiej fazie hydradermabrazji na twarz zostają zaaplikowanie nawilżające substancje aktywne, zawierające antyoksydanty, proteiny i naturalny kolagen. Całość oferowanego pakietu wieńczy delikatny masaż twarzy, połączony z nałożeniem maseczki z alg, bogatych w cenne składniki odżywcze dla utrwalenia efektów zabiegu. Algi posiadające m.in. aminokwasy, proteiny i węglowodany, są znakomicie przyswajane przez tkanki ludzkie. Okłady z alg oczyszczają skórę z toksyn, ograniczając nadmierną produkcję sebum, łagodzą stany zapalne, poprawiają koloryt i wygładzają powierzchnię naskórka. Cera staje się świeża i promienna, a poprawę jej wyglądu widać już po pierwszym zabiegu.

Pakiet zabiegu zrealizujesz w Isabel  Medical Day Spa w Katowicach. To nowoczesny Salon Day SPA oferuje szeroki zakres zabiegów związanych z kosmetyką ciała i twarzy, masażach, medycynie estetycznej oraz kosmetyce opartej na nowoczesnych technologiach takich jak: Kriolipoliza, Radiofrekwencja Frakcyjna, Hydrodermabrazja, Salon posiada certyfikaty jakości ISO i certyfikaty medyczne. W zakresie pielęgnacji salon jest partnerem firmy Thalgo Polska.  Pracuje na markach: Purles, Ella Bache. Lokalizacja, na terenie Prywatnego Centrum Medycznego Polmed pozwala zaproponować Państwu szerszą ofertę usług tj. Fizjoterapia, Rehabilitacja oraz konsultacje u lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii, chirurgii, medycyny estetycznej, dietetyki etc.


Sprawdź wszystkie oferty na masaż twarzy!

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Isabel Medical Day Spa, Katowice, ul. Dabrowki 10.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 19.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 531 604 094 lub 535 939 450.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Isabel Medical Day Spa
ul. Dąbrówki 10 (Polmed)
40-081 Katowice
tel: 531604094
Partner

Isabel Medical Day Spa

ul. Dabrowki 10 (Polmed); 40-081 Katowice
531 604 094