GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Karboksyterapia - redukcja cieni pod oczami w Salonie Silk Spa
Karboksyterapia - redukcja cieni pod oczami w Salonie Silk Spa
120,00 zł

Dostępny

Odzyskaj świeżość i promienność spojrzenia z nowoczesnym zabiegiem karboksyterapii. Metoda ta, polegająca na podawaniu do skóry i tkanki podskórnej kontrolowanych ilości tzw. medycznego dwutlenku węgla, jest udowodnionym klinicznie, minimalnie inwazyjnym zabiegiem na odmłodzenie, przywrócenie i poprawę kondycji skóry, leczenie zmarszczek, a także redukcję cieni pod oczami.

Warszawa, mazowieckie
Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne, infekcje skóry
10 min.
Ważność 365 dni

Przywróć świeżość spojrzenia i postaw na efekt odmłodzenia z nowoczesnym zabiegiem karboksyterapii w Warszawie. Podawanie kontrolowanych ilości tzw. medycznego dwutlenku węgla, znalazło szerokie zastosowanie w medycynie estetycznej w postaci minimalnie inwazyjnej metody na odmłodzenie i poprawę kondycji skóry. CO2 wchodzi w reakcję z wodą, inicjując procesy biochemiczne, które przyczyniają się do uwalniania tlenu do tkanek, zwiększając przepływ krwi i przepuszczalność naczyń kapilarnych. W konsekwencji, wzrasta elastyczność włókien kolagenowych, a konkretny obszar jest znacznie lepiej dotleniony. Zabieg poprawia elastyczność skóry, redukuje zmarszczki, leczy blizny oraz redukuje cienie pod oczami.

Studio SILK SPA w Warszawie jest profesjonalnym gabinetem odnowy biologicznej twarzy, ciała i włosów. Doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni Państwu zabiegi na jak najwyższym poziomie oraz fachową poradę w zakresie wykonywanych usług. To miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o urodę, korzystając z szerokiego wyboru zabiegów na twarz i ciało. W trosce o piękną skórę wykonać można nowoczesne zabiegi karboksyterapię dla twarzy, ciała i skóry głowy czy sekwencyjny drenaż pneumatyczny z podczerwienią - rewelacyjny zabieg na obrzęki , otłuszczenie. W uzyskaniu zgrabnej sylwetki pomagają pakiety odchudzające m.in. elektrostymulacja, kriolipoliza, liposukcja kawitacyjna. Studio prowadzi regeneracyjne zabiegi na włosy oraz kompleksowe SPA na dłonie i stopy.


Zobacz także inny zabieg z kategorii: Masaż w Warszawie

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Studio Urody Silk-SPA, Warszawa, ul. Arkuszowa 73 lok. 4.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 20.00, w soboty w godzinach 09.00 do 16.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 22/224-34-33 lub 503-112-175 i 505-175-393.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

 

Lokalizacje
Studio Urody Silk SPA
ul. Arkuszowa 73 lok. 4
Warszawa
tel: (22) 22-43-433, 503-112-175
Partner