GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Nieinwazyjny zabieg Kriolipolizy w Isabel Medical Day Spa
Nieinwazyjny zabieg Kriolipolizy w Isabel Medical Day Spa
260,00 zł

Dostępny

Zadbaj o sylwetkę z całkowicie nieinwazyjnym zabiegiem krolipolizy, który umożliwia redukcję tkanki tłuszczowej. Sekret skuteczności tej metody tkwi w chłodzeniu tkanek tłuszczowych w celu spowodowania ich rozpadu. Na skutek mrożenia, lipidy z komórek tłuszczowych są uwalniane i transportowane przez układ limfatyczny. Kriolipoliza łączy w sobie bezpieczeństwo oraz skuteczność działania, gdyż niszczy jedynie komórki tłuszczowe, oszczędzając pozostałe tkanki, jak mięśnie czy nerwy.

Śląsk, śląskie
Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne skóry, ciąża, choroby wątrobowe
45 min jedno przyłożenie
Ważność 365 dni

Poznaj najnowsze odkrycie, stanowiące przełom w medycynie estetycznej. Przekonaj się o skuteczności kriolipolizy, która w nieinwazyjny sposób redukuje tkankę tłuszczową. Trwający zaledwie 45 minut zabieg nie wymaga żadnych przygotowań czy dodatkowych badań. Specjalny aplikator zostaje przyłożony do miejsca, z którego pragniemy usunąć tkankę tłuszczową. Następnie, próżniowy aplikator zasysa fałdę skóry z tkanką tłuszczową do komory, wyposażonej w płytki chłodzące. Głównym celem zabiegu jest ochłodzenie komórek tłuszczowych do poziomu powodującego ich obumarcie. Komórki tłuszczowe znajdujące się w tkance podskórnej są szczególnie wrażliwe na działanie niskich temperatur, w przeciwieństwie do sąsiadujących z nimi naczyń krwionośnych czy nerwów obwodowych. Fakt ten sprawia, iż kriolipoliza jest całkowicie bezpieczna i umożliwia pewne usunięcie komórek tłuszczowych bez uszkodzenia otaczających ich tkanek. Zamrożone komórki tłuszczowe systematycznie są eliminowane i wydalane z organizmu, przez co w okresie po zabiegu, grubość tkanki tłuszczowej maleje.

Isabel  Medical Day Spa to miejsce, w którym zrealizujesz szeroki zakres zabiegów Day Spa związanych z kosmetyką ciała i twarzy, masażach, medycynie estetycznej oraz kosmetyce opartej na nowoczesnych technologiach takich jak: Kriolipoliza, Radiofrekwencja Frakcyjna, Hydrodermabrazja, Salon posiada certyfikaty jakości ISO i certyfikaty medyczne. W zakresie pielęgnacji salon jest partnerem firmy Thalgo Polska.  Pracuje na markach: Purles, Ella Bache.  Lokalizacja, na terenie Prywatnego Centrum Medycznego Polmed pozwala zaproponować Państwu szerszą ofertę usług tj. Fizjoterapia, Rehabilitacja oraz konsultacje u lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii, chirurgii, medycyny estetycznej, dietetyki etc. 

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Isabel Medical Day Spa, Katowice, ul. Dabrowki 10.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 19.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 531 604 094 lub 535 939 450.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Isabel Medical Day Spa
ul. Dąbrówki 10 (Polmed)
40-081 Katowice
tel: 531604094
Partner

Isabel Medical Day Spa

ul. Dabrowki 10 (Polmed); 40-081 Katowice
531 604 094