GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi w salonie Pico-Bello
Masaż gorącymi kamieniami bazaltowymi w salonie Pico-Bello

Normalna cena: 150,00 zł

Cena promocyjna 135,00 zł

Dostępny

Odkryj technikę masażu rozgrzewającymi kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego, cieszącą się uznaniem i stosowaną już od czasów starożytnych. Przekonaj się o jego leczniczych i relaksacyjnych właściwościach. Spokojne, powolne ruchy dłoni oraz ciepło płynące z kamieni, umożliwiają likwidację napięcia i bólów mięśni, przynosząc głęboką relaksację i wyciszenie. Jest silnie wskazany dla osób pragnących uwolnić się od stresu, dążących do odpoczynku i pełnej regeneracji sił, a także w przypadku odczuwania uciążliwych dolegliwości reumatycznych. 

Wrocław, dolnośląskie
Dla niego, Dla niej, Dla seniora
Przeciwwskazania: stany zapalne, ciąża
90 min.
Ważność 365 dni

Pozwól sobie na chwilę relaksu i połącz błogie odprężenie z intensywną regeneracją za sprawą rozgrzewającego masażu kamieniami bazaltowymi pochodzenia wulkanicznego. Półtoragodzinny zabieg wykonywany przez profesjonalnych masażystów, łącząc w sobie elementy akupresury i termoterapii, zapewnia rozkoszne doznania zarówno dla ciała, jak i umysłu. Sekret jego skuteczności tkwi w masowaniu określonych miejsc wzdłuż kręgosłupa, które stymulują pracę gruczołów odpowiedzialnych za produkcję kluczowych hormonów. Zastosowanie wyjątkowego ciepła kamieni poprawia metabolizm i krążenie, oczyszczając organizm z gromadzących się toksyn.
Masaż leczniczy przyczynia się do przyspieszenia obiegu krwi i limfy oraz poprawy elastyczności i jędrności skóry. Zabieg jest szczególnie wskazany przy otyłości, nerwicach, chorobach układu krążenia, chorobach reumatycznych, niedowładach kończyn czy rwie kulszowej.

Gabinet Kosmetyki Profesjonalnej Pico-Bello mieści się w Centrum Wrocławia. W przytulnych wnętrzach gabinetu można nie tylko kompleksowo zadbać o urodę, ale i znaleźć chwilę wytchnienia i  zrelaksować się. Salon oferuje szeroki zakres zabiegów SPA m.in odprężające masaże jak kojący bóle zabieg gorącymi kamieniami, nawilżający gorącą czekoladą lub kurację wspomagającą leczenie dolegliwości kręgosłupa. W ofercie znajdują się również nietypowe zabiegi wyszczuplających m.in.: rolletic, cellulogia, rollmasaż, dermomasaż, liposukcja ultradźwiękowa czy liposukcja bez skalpela.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Pico-Bello, Wrocław, ul. Gepperta 2/1.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do soboty w godzinach 11.00 do 21.00 (po godz. 18.00 wymagana wcześniejsza rezerwacja).
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 537 009 509.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Pico-Bello
ul. Gepperta 2/1 (przy Placu Solnym)
50-076 Wrocław
tel: +48 537 009 509
Partner

Pico-Bello

Eugeniusza Gepperta 2,
Wrocław,

537009509