GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Pakiet SPA- masaż i peeling całego ciała w Salonie COCOSPA
Pakiet SPA- masaż i peeling całego ciała w Salonie COCOSPA
220,00 zł

Dostępny

Poczuj błogie odprężenie i oderwij się od zmartwień dnia codziennego. W ramach pakietu zabiegów otrzymasz dawkę prawdziwego relaksu, który rozluźni napięte mięśnie, niwelując objawy stresu. Masaż w stylu klasycznym łączy w sobie właściwości relaksacyjne oraz lecznicze. Po zabiegu przewidziany jest peeling całego ciała, który oczyści i zregeneruje skórę, pozostawiając ją jedwabiście gładką i sprężystą. Podaruj sobie lub bliskim unikalne połączenie regeneracji i relaksu.

Warszawa, mazowieckie
Dla niej
Przeciwskazania: ciąża, stany zapalne skóry
90 min.
Ważność 365 dni

Przenieś się w  1,5-godzinną podróż do świata zmysłów za sprawą relaksującego masażu w stylu klasycznym. Posiadający właściwości lecznicze i relaksacyjne zabieg, rozluźnia napięte mięśnie, pozwala ukoić nerwy oraz redukuje objawy stresu. Współcześnie, masaż klasyczny określany jest przez medycynę, jako pomocnicza metoda fizjoterapii w kontekście wielu chorób o podłożu tkwiącym zarówno w ciele, jak i psychice. Zabieg jest szczególnie zalecany w łagodzeniu dolegliwości, takich jak: napięcie psychiczne, skurcze mięśniowe, bóle stawów i mięśni, bóle głowy. Ziarnisty peeling przewidziany po wykonanym masażu, usunie zrogowaciały naskórek, oczyści i zregeneruje skórę, pozostawiając ją  aksamitnie gładką i elastyczną. 

Salon CocoSpa mieści się w Warszawie, w Miasteczku Wilanów. To wyjątkowe miejsce, w którym oferowane są profesjonalne usługi SPA jak masaże, rytuały pielegnacyjne na twarz i ciało oraz dłonie i stopy. Salon zapewnia fachową obsługę doświadczonych stylistów,  kosmetologów imasażystów.  Dla bezpieczeństwa i komfortu klientów zapewniane są najwyższe poziomy sterylizacji wszystkich narzędzi i akcesoriów kosmetycznych. W salonie możesz usykać rózniez konsultacje z lekarzem Medycyny Estetycznej i bioenergoterapeutą.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie COCOSPA, Warszawa, ul. Sarmacka 6 lokal U7.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 21.00 oraz w soboty od 09.00 do 18.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. (22)258-64-10 lub 606 555 777.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
COCOSPA
ul. Sarmacka 6 lokal U7
02-972 Warszawa
tel: + 48 22 258 64 10, 606 555 777
Partner

SALON COCOSPA

ul. Sarmacka 6 lokal U7; 02-972 Warszawa
606555777