GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Mezoterapia igłowa twarzy kwasem hialuronowym w Salonie Isabel Medical Day Spa
Mezoterapia igłowa twarzy kwasem hialuronowym w Salonie Isabel Medical Day Spa
300,00 zł

Dostępny

Zapewnij sobie efekt widocznego odmłodzenia w zaledwie 60 minut! Przekonaj się o skuteczności zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym, który dostarczany do wierzchniej warstwy skóry na głębokość około 2 mm przy pomocy mikroiniekcji, dociera bezpośrednio w miejsca tego wymagające, poprawiając ich kondycję i jędrność. Mezoterapia igłowa, działając od wewnątrz, gwarantuje szybkie oraz trwałe efekty, w postaci likwidacji płytkich zmarszczek, spłycenia zmarszczek głębokich, przywrócenia zdrowego kolorytu, a także likwidacji worków pod oczami. 

Śląsk, śląskie
Dla niej
Przeciwskazania: miejscowe choroby skóry, ciąża, cukrzyca
60 min
Ważność 365 dni

Poznaj najnowsze odkrycie, będące przełomem w medycynie estetycznej w drodze do młodego wyglądu. Przekonaj się o skuteczności zabiegu mezoterapii igłowej kwasem hialuronowym, który działając od wewnątrz, gwarantuje szybkie oraz trwałe efekty, w postaci likwidacji płytkich zmarszczek, spłycenia zmarszczek głębokich, przywrócenia zdrowego kolorytu i jędrności skóry, a także likwidacji worków pod oczami. Większość kosmetyków, używanych w codziennej pielęgnacji działa jedynie na warstwę zewnętrzną naskórka, przynosząc chwilowe, niewielkie efekty.  

Mezoterapia igłowa jest zabiegiem polegającym na wstrzykiwaniu małych dawek substancji w partie skóry, bezpośrednio wymagające ingerencji i pomocy z zewnątrz. Zabieg jest szczególnie wskazany w przypadku występowania zmarszczek mimicznych, przebarwień, worków, sińców pod oczami, utraty jędrności czy zaniku owalu twarzy. Regularne stosowanie mezoterapii igłowej zapobiega procesowi starzenia się skóry, gwarantując świeży i zdrowy wygląd.

Isabel  Medical Day Spa to miejsce, w którym zrealizujesz szeroki zakres zabiegów Day Spa związanych z kosmetyką ciała i twarzy, masażach, medycynie estetycznej oraz kosmetyce opartej na nowoczesnych technologiach takich jak: Kriolipoliza, Radiofrekwencja Frakcyjna, Hydrodermabrazja, Salon posiada certyfikaty jakości ISO i certyfikaty medyczne. W zakresie pielęgnacji salon jest partnerem firmy Thalgo Polska.  Pracuje na markach: Purles, Ella Bache.  Lokalizacja, na terenie Prywatnego Centrum Medycznego Polmed pozwala zaproponować Państwu szerszą ofertę usług tj. Fizjoterapia, Rehabilitacja oraz konsultacje u lekarzy specjalistów z zakresu dermatologii, chirurgii, medycyny estetycznej, dietetyki etc.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Isabel Medical Day Spa, Katowice, ul. Dabrowki 10.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 19.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 531 604 094 lub 535 939 450.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Isabel Medical Day Spa
ul. Dąbrówki 10 (Polmed)
40-081 Katowice
tel: 531604094
Partner

Isabel Medical Day Spa

ul. Dabrowki 10 (Polmed); 40-081 Katowice
531 604 094