GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Pakiet Wellness w Salonie AnnVinci
Pakiet Wellness w Salonie AnnVinci
399,00 zł

Dostępny

Pakiet Wellness to rewelacyjny program do szybkiej poprawy wyglądu, samopoczucia i stanu ducha. Mezoterapia liftingująca oraz wygładzająca zmarszczki, porawi stan skóry, która znów stanie się naciągnięta. Profesjonalnie wykonany manicure i pedicure hybrydowy, oraz henna brwi i rzęs wraz z regulacją, świetnie wpłynie na poprawę humoru Każdej Kobiety. Podczas zabiegu, wykorzystane bardzo  aktywne kosmetyki o silnym działaniu ujędrniającym zapewnią szybką kompleksową regenerację, wygładzenie i doskonałe nawilżenie a także długotrwały efekt liftingu skóry twarzy. Zabiegi kosmetyczne pozwolą olśniewać blaskiem i dadzą poczucie najlepszej wizytówki kobiety, jaką są niewątpliwie dłonie i stopy.


 


 

Wrocław, dolnośląskie
Dla niej
Przeciwwskazania: choroby serca, cukrzyca, stany zapalne skóry
3,5 h
Ważność 365 dni

Pakiet Wellness to idealny program do szybkiej poprawy wyglądu przed lub w trakcie urlopu.

W skład pakietu wchodzi:

- Mezoterapia liftingująca oraz wygładzająca zmarszczki okolo 90 min

- Manicure i Pedicure hybrydowy okolo 90 min

- henna brwi i rzęs z regulacją około 30 min

Mezoterapia bezigłowa jest to najnowocześniejszy, nieinwazyjny system odmładzania skóry. To nowy sposób transportu substancji w leczeniu zmarszczek, wiotkości . Stanowi alternatywę dla klasycznej mezoterapii igłowej. TMT system(mezoterapia bezigłowa)jest największym osiągnięciem technologicznym w sektorze medycyny estetycznej. Pozwala osiągnąć wspaniale efekty poprawy kondycji skóry bez konieczności poddawania się zabiegom chirurgicznym czy zastrzykom, bez niepożądanych skutków ubocznych takich jak: ból, zaczerwienienie, siniaki lub wybroczyny. Mezoterapia bezigłowa wykorzystuje w swoim działaniu zjawisko elektroporacji i elektroforezy.

Elektroporacja polega ona na oddziaływaniu krótkich impulsów napięcia elektrycznego na komórki i tkanki, powodując zmiany prowadzące do zwiększenia przepuszczalności skóry. Dociera ona do wnętrza skóry, co powoduje, że terapia jest bardzo efektywna.

Elektroforeza to zjawisko fizyczne, w którym podczas transportu prądu stałego dochodzi do przenoszenia substancji jonowych przez skórę.

Oba te zjawiska zachodzą jednocześnie, dzięki temu pozwala to na znaczące zwiększenie ilości i głębokości (4 mm w skórę) penetracji substancji aktywnych aplikowanych zewnętrznie Bardzo aktywne kosmetyki o silnym działaniu ujędrniającym zapewnią szybką kompleksową regenerację, wygładzenie i doskonałe nawilżenie a także długotrwały efekt liftingu skóry twarzy.

Będziesz intensywnie odpoczywać a specjalnie wybrane zabiegi wygładzą, odmłodzą i zregenerują Twoją skórę. Z poczuciem doskonałości i kobiecości, pełna energii będziesz gotowa podjąć nowe wyzwania i obowiązki. Ta ceremonia to przyjemny dzień i ekspresowe efekty!

AnnVinci to salon kosmetyki estetycznej stworzony z myślą o Tobie i Twoich potrzebach. W przyjemnej i relaksującej atmosferze, wykwalifikowany zespół znajdzie odpowiedź na potrzeby Twojego ciała i ducha. W AnnVinci czekają na Ciebie nowatorskie i skuteczne zabiegi z zakresu nowoczesnej kosmetologii, medycyny estetycznej i odnowy biologicznej z wykorzystaniem najwyższej klasy urządzeń medyczno- kosmetycznych.

,,Odkryj Swoje Piękno”- to misja Salonu.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie AnnVinci ul.Krzycka 74, 53-020 Wrocław .
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 do 19.00, w soboty od 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel.: 71 725 67 86, 0 664 466 080 .
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Salon AnnVinci
ul. Krzycka 74
53-020 Wroclaw
tel: 71 725 67 86
Partner

Salon AnnVinci

ul.Krzycka 74,
53-020 Wrocław
71 725 67 86