GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Pakiet Zabiegów Wspomnienie z Japonii w Instytucie Urody Bonsai SPA w Lublinie
Pakiet Zabiegów Wspomnienie z Japonii w Instytucie Urody Bonsai SPA w Lublinie
300,00 zł

Dostępny

Poczuj klimat tajemniczej Japonii, dzięki relaksacyjnemu masażowi gorącymi kamieniami wulkanicznymi, kąpieli w saunie w otoczeniu olejków eterycznych, peelingu całego ciała oraz orientalnej muzyce. Zabieg głęboko rozgrzeje organizm, przyśpieszy krążenie krwi, rozluźni napięcie mięśniowe i odpręży całe ciało. Nałożona maseczka zniweluje uczucie napięcia skóry, pozostawiając ją zrelaksowaną i cudownie odświeżoną.

Lublin, lubelskie
Dla niej
Przeciwwskazania: stany zapalne, krwotoki, wysoki stan gorączkowy
ok. 120 min
Ważność 365 dni

Relaksacyjny masaż gorącymi kamieniami wulkanicznymi, kąpiel w saunie w otoczeniu olejków eterycznych, peeling całego ciała, orientalna muzyka – to wszystko wprowadza nas w klimaty tajemniczej Japonii. Kamienie bazaltowe trzymając ciepło, służą do celów terapeutycznych i relaksacyjnych. Głęboko rozgrzewają organizm, przyśpieszają krążenie krwi, rozluźniają napięcie mięśniowe, działają odprężająco i relaksująco na całe ciało. Zabieg polecany jest osobom zestresowanym, przemęczonym, o podwyższonym napięciu mięśniowym. Masaż ma zbawienny wpływ dla zmęczonego, zestresowanego ciała i umysłu. Dodatkowo podczas masażu na twarz nałożona maseczka, która zniweluje uczucie napięcia skóry, pozostawiając ją zrelaksowaną i cudownie odświeżoną.

W skład pakietu wchodzi: 

  • sauna,
  • peeling całego ciała,
  • masaż kamieniami,
  • nawilżająca maseczka na twarz

Instytut URODY BONSAI SPA to salon kosmetyczny, fryzjerski & SPA w stylu japońskim. W miejscu tym w atmosferze pełnej życzliwości i pozytywnej energii, zarówno kobieta jak i mężczyzna, zrelaksują swoje ciało i umysł. Instytut BONSAI został stworzony przez ludzi z pasją, profesjonalistów posiadających wieloletnie doświadczenie w kosmetyce twarzy oraz ciała.

W ofercie BONSAI znajdziecie szeroką gamę zabiegów kosmetycznych, fryzjerskich oraz SPA indywidualnie komponowanych do Państwa potrzeb. Spośród zabiegów na szczególną uwagę zasługują te, które przybierają charakter rytuałów - podczas ich wykonywania nasi eksperci dbają, aby skutecznie odprężyć Państwa ciało i ukoić zmysły. Zabiegi wykonywane są z należytą precyzją i dokładnością, w orientalnych wnętrzach o unikalnym charakterze.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Instytucie Urody Bonsai SPA ul. Kazimierza Wielkiego 8 (HALA GLOBUS), 20-611 Lublin.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 20.00, w soboty od 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel.: (0-81) 44 222 05, tel. kom.: 0 530 650 888 .
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Instytut Urody Bonsai SPA
ul. Kazimierza Wielkiego 8 (HALA GLOBUS)
20-611 Lublin
tel: (81) 44 222 05
Partner

Instytut Urody BONSAI SPA

Kazimierza Wielkiego 8 (HALA GLOBUS),
20-611 Lublin
530 650 888