GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Pakiet zabiegów "Wampirzy Lifting" w Centrum SPA Soleil
Pakiet zabiegów "Wampirzy Lifting" w Centrum SPA Soleil
800,00 zł

Dostępny

Przekonaj się o wysokiej skuteczności nowoczesnego zabiegu odmładzającego, który wykorzystuje własne zasoby organizmu do odbudowy i rewitalizacji skóry. W efekcie mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, potocznie nazywanej Wampirzym liftingiem, zmarszczki ulegają wygładzeniu, skóra staje się widocznie odmłodzona, jędrna i elastyczna. Efekty działania widoczne są po pierwszym tygodniu po zabiegu, utrzymując się przez długi okres czasu.

Wrocław, dolnośląskie
Dla niej
Przeciwskazania: ciąża i okres karmienia piersią, choroba nowotworowa, choroby krwi, przyjmowanie antykoagulantów
ok. 60 min
Ważność 365 dni

Podaruj młodość swojej skórze z nowoczesnym zabiegiem mezoterapii osoczem bogatopłytkowym, połączonym z kojącym masażem twarzy. Wampirzy lifting, stanowiący alternatywę dla kobiet, które obawiają się nienaturalnego wyglądu po wstrzyknięciu botoksu lub nie chcą się poddać operacji plastycznej, polega na wstrzykiwaniu pacjentce jej własnej krwi, w celu wypełnienia zmarszczek.

Metoda ta przeznaczona jest dla pacjentów, których skóra wymaga biostymulacji i odbudowy, a także osób uczulonych na składniki preparatów wypełniających zmarszczki. Efekty wampirzego liftingu:

  • Jędrna, elastyczna skóra,
  • Poprawa ukrwienia skóry,
  • Wygładzenie zmarszczek,
  • Przyspieszenie procesów gojenia.

Efekty mezoterapii osoczem bogatopłytkowym utrzymują się przez około 6 miesięcy bez potrzeby stosowania innych zabiegów z zakresu medycyny estetycznej. Czy to nie wspaniały prezent SPA Solleil ?

Centrum Spa Soleil we Wrocławiu, to miejsce, w którym profesjonalizm oraz najnowsze trendy i holistyczna dbałość o klienta, łączą troskę o piękne i zdrowe ciało z odpoczynkiem i relaksem. W Salonie spotkasz specjalistów z dziedziny kosmetyki, medycyny i psychologii, którzy pomogą wybrać odpowiednie dla Twojej skóry i wieku zabiegi kosmetyki estetycznej, pielęgnacyjne, odchudzające oraz posłużą fachową wiedz a- jak walczyć ze stresem. Oryginalny prezent SPA Solleil!

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Centrum SPA Soleil, Wrocław, ul. Marii Magdaleny 2 poziom -1.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 22.00, w soboty w godzinach 10.00 do 19.00, w niedzielę – na życzenie klienta.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. (71) 797 55 59 lub 506 177 665.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Sprawdź przed zakupem zapoznaj się z regulaminem. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Centrum SPA Soleil
Marii Magdaleny 2
50-103 Wrocław
tel: 71 797 55 59, 506 177 665
Partner

Centrum SPA Soleil

ul. Marii Magdaleny 2 poziom -1 50-103 Wrocław
71 797 55 59