GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Regeneracyjny pakiet zabiegów na twarz i ciało w Silk Spa
Regeneracyjny pakiet zabiegów na twarz i ciało w Silk Spa
350,00 zł

Dostępny

Zadbaj o naturalne piękno swojej skóry i postaw na dogłębną regenerację korzystając z kompleksowego Pakietu SPA na twarz i ciało. Nieinwazyjny zabieg umożliwia odprężający relaks połączony z odchudzeniem oraz wygładzeniem skóry za sprawą nowoczesnej Kapsuły SPA, a także zastosowaniu Fal Radiowych, które skutecznie redukują zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastyczniają skórę, modelują owal twarzy, redukują tkankę tłuszczową, a także umożliwiają syntezę włókien kolagenowych.

Warszawa, mazowieckie
Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne skóry, ciąża
twarz i ciało 40-50 min; twarz ok. 60 min
Ważność 365 dni

W trosce o piękną skórę podaruj swojej skórze dogłębną regenerację z kompleksowym Pakietem Day SPA na twarz i ciało. Bezpieczny i nieinwazyjny zabieg łączy w sobie:

  • odprężający relaks,
  • odchudzenie i wygładzenie skóry za sprawą nowoczesnej Kapsuły SPA,
  • redukcje zmarszczek i rozstępów dzięki zastosowaniu fal radiowych

Fale Radiowe docierając do głębokich warstw skóry, przyspieszają wewnątrzkomórkowe procesy metaboliczne oraz aktywizują wydzielanie kwasów tłuszczowych. Zabieg z użyciem Fal Radiowych skutecznie redukuje zmarszczki, rozstępy i cellulit, uelastycznia skórę, modeluje owal twarzy, redukuje tkankę tłuszczową, a także umożliwia syntezę włókien kolagenowych. Odczuwalne ciepło silnie napina, modeluje skórę, a istniejące zmarszczki stają się widocznie płytsze, dając efekt pozyskanie młodej skóry bez potrzeby botoxu czy chirurgii plastycznej. Nowoczesna kapsuła SPA zapewni z kolei głębokie odprężenie, redukując poziom stresu i przywracając równowagę organizmu. Łącząc wykorzystanie różnych funkcji, pozwala stymulować zmysły, a jednocześnie zapobiega powstawaniu wielu schorzeń, reguluje metabolizm i wspomaga osiąganie optymalnej wagi.

Studio SILK SPA w Warszawie jest profesjonalnym gabinetem odnowy biologicznej twarzy, ciała i włosów. Doświadczony i wykwalifikowany personel zapewni Państwu zabiegi na jak najwyższym poziomie oraz fachową poradę w zakresie wykonywanych usług. To miejsce, gdzie można kompleksowo zadbać o urodę, korzystając z szerokiego wyboru zabiegów na twarz i ciało. W trosce o piękną skórę wykonać można nowoczesne zabiegi karboksyterapię dla twarzy, ciała i skóry głowy czy sekwencyjny drenaż pneumatyczny z podczerwienią - rewelacyjny zabieg na obrzęki , otłuszczenie. W uzyskaniu zgrabnej sylwetki pomagają pakiety odchudzające m.in. elektrostymulacja, kriolipoliza, liposukcja kawitacyjna. Studio prowadzi regeneracyjne zabiegi na włosy oraz kompleksowe SPA na dłonie i stopy.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Studio Urody Silk-SPA, Warszawa, ul. Arkuszowa 73 lok. 4.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 20.00, w soboty w godzinach 09.00 do 16.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 22/224-34-33 lub 503-112-175 lub 505-175-393.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Studio Urody Silk SPA
ul. Arkuszowa 73 lok. 4
Warszawa
tel: (22) 22-43-433, 503-112-175
Partner