GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Pakiet pielęgnacyjny na ciało "Relaks 100%" w Bibi Day Spa
Pakiet pielęgnacyjny na ciało "Relaks 100%" w Bibi Day Spa
260,00 zł

Dostępny

Zadbaj o odpowiednią regenerację skóry z kompleksowym zabiegiem na ciało, łączącym w sobie właściwości pielęgnacyjne i odprężające. Pakiet „Relaks 100%” obejmuje peeling, który skutecznie oczyści i usunie zrogowaciały naskórek, pozostawiając uczucie jedwabistej gładkości. Zabieg przewiduje także relaksacyjny masaż całego ciała, niwelujący szkodliwe oddziaływanie stresu, a także nałożenie odżywczej maseczki, która zregeneruje i dogłębnie nawilży skórę twarzy.

Warszawa, mazowieckie
Dla niego, Dla niej
Przeciwskazania: uszkodzenia skóry, ciąża
90 min.
Ważność 365 dni

Skorzystaj z kompleksowego zabiegu na ciało, łączącego w sobie właściwości regeneracyjne i relaksacyjne. Pakiet pielęgnacyjny „Relaks 100%” obejmuje ziarnisty peeling, który głęboko oczyści zatkane pory i usunie zrogowaciały naskórek, pozostawiając uczucie aksamitnej gładkości.  Zabieg przewiduje również relaksacyjny masaż całego ciała, który zniweluje uczucie narastającego przemęczenia wywołanego stresującym trybem życia.  Spokojne, harmonijne ruchy głęboko odprężą oraz pobudzą naturalną energię i witalność. Zabieg zwieńczy nałożenie odżywczej maseczki, która zregeneruje i dogłębnie nawilży skórę twarzy, wzmacniając naturalną barierę ochronną skóry, pozostawiając ją gładką i napiętą. Dzięki specjalnie przygotowanemu pakietowi zapomnisz o codziennych troskach i pozwólisz sobie na chwilę prawdziwego odprężenia.

bibi DAY SPA to oaza spokoju i dobrej energii w samy centrum Warszawy. Odetchnij i popraw sobie lub bliskim humor. W miejscu tym każdy gość będzie dopieszczony, zrelaksowany i zadowolony z efektów. Zabiegi i rytuały na twarz, podstawowe zabiegi kosmetyczne takie jak manicure,  niesamowite ceremonie na ciało, gwarantują chwilę oddechu i zapomnienia od codziennego, otaczającego zgiełku.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Bibi Day Spa, Warszawa, ul. Wilcza 66/68 lok1b.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 09.00 do 22.00 oraz w soboty w godzinach 10.00 do 20.00, w niedzielę – w razie potrzeb.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. (22)400-68-01.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Sprawdź przed zakupem zapoznaj się z regulaminem. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
bibi DAY SPA
ul. Wilcza 66/68 lok1b,
Warszawa, 00-679
tel: +48 22 400 68 01
Partner

bibi DAY SPA

ul. Wilcza 66/68 lok1b,
00-679 Warszawa
22 400 68 01