GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Dwugodzinny rytuał "Relaks dla Dwojga" w Biosphere Instytut w Warszawie
Dwugodzinny rytuał "Relaks dla Dwojga" w Biosphere Instytut w Warszawie
400,00 zł

Dostępny

"Relaks dla Dwojga" to połączenie relaksu, ciepła i miłości za pomocą wspólnie odbytego masażu. Rytuał rozpoczyna się od obmycia nóg wodą z płatkami róż oraz inicjacji na podgrzanych łóżkach. Dzięki delikatnym ruchom, gorącym olejkom z dodatkiem aromaterapii macie szanse na rozpalenie zmysłów i cudowne rozluźnienie ciała i ducha. Rytuał wzbogacony jest blaskami świec oraz romantyczną muzyką w tle, co rewelacyjnie wpływa na budowaniu mocnej więzi dwojga ludzi. Na specjalne życznenie Pary czeka lampka szampana lub wina oraz owoce - w zależności od Waszych upodobań. Podsycenie Waszej miłości potrwa około 2 godzin, reszta zależy od Was...

Warszawa, mazowieckie
Dla pary
Przeciwwskazania: astma, wysoka gorączka, grypa
ok. 120 min
Ważność 365 dni

Poczuj przypływ sił witalnych, odprężenie, radość dla ciała, spokój ducha i zmysłów razem z ukochaną osobą. Rytuał w ofercie Biosphere Instytut zaczyna się obmyciem nóg wodą z dodatkiem płatków róż. Następnie para kładzie się na specjalnie podgrzanych łóżkach i tam zaczyna się cała przygoda. Delikatne ruchy przenoszą Was w krainę baśni. Gorący olejek z dodatkiem aromaterapii rozpali zmysły. Ukochani przy blasku świec i romantycznej muzyce trzymają się za ręce i poddają się rozkoszy. Do dyspozycji Pary będzie lampka szampana, wina, owoce... wszystko dobierane jest indywidualnie do upodobań Państwa. Rytuał trwa około 2 godzin i gwarantuje, że wyjdą Państwo zrelaksowani.

Podaruj ukochanemu odrobinę rokoszy a Wykwalifikowany personel zadba o podsycenie Waszej miłości. Bądź wyjątkowy i zaskocz ukochaną osobę niesamowitymi wrażeniami, które na długo zapadną Wam w pamięci. Biosphere Instytut jest renomowanym salonem SPA w Warszawie, który oferuje szereg profesjonalnych zabiegów z zakresu kosmetyki, medycyny naturalnej, odchudzania.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Biosphere Instytut ul: Nugat 9, 02-776 Warszawa.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 11.00 do 20.00, w soboty od 11.00 do 16.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel.: 22 4166554, kom. 795 533 955.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Instytut Zdrowia i Urody Biosphere
ul. Nugat 9
02-776 Warszawa
tel: 22 4166554, 795 533 955