GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Rytuał dobrego samopoczucia - masaż ciała, twarzy i głowy w Salonie Golden Spa
Rytuał dobrego samopoczucia - masaż ciała, twarzy i głowy w Salonie Golden Spa
200,00 zł

Dostępny

Rozpieść swoje ciało i wprowadź umysł w stan całkowitego odprężenia rytuałem dobrego samopoczucia, obejmującego masaż Benessere oraz neuromasaż twarzy i głowy. Twoje ciało otrzyma prawdziwą dawkę odprężenia i oderwania się od stresów dnia codziennego. Rytuał dobrego samopoczucia- łączący w sobie różnorodne techniki masażu terapeutycznego- obejmuje masaż ciała, twarzy i głowy. Profesjonalny zabieg zmniejszy napięcie mięśniowe oraz stymuluje przepływ krwi, przywracając tkankom równowagę energii oraz wprowadzając ciało i umysł w stan absolutnego relaksu.

W górach, Bielsko-Biała, śląskie
Dla niego, Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne, wysokie ciśnienie
90 min.
Ważność 365 dni

Rozpieść swoje ciało i wprowadź umysł w stan całkowitego odprężenia rytuałem dobrego samopoczucia, obejmującego masaż Benessere oraz neuromasaż twarzy i głowy.

Pierwszy typ masażu, łączy w sobie różnorodne techniki masażu terapeutycznego. Masaż ciała wykonywany jest głębokimi, płynnymi ruchami, które sprzyjają drenażowi tkanki oraz zmniejszeniu napięcia mięśniowego, co jest podstawą dla uzyskania dobrych rezultatów w zabiegach kosmetycznych. Zabieg składa się z dwóch faz: drenującej, lipolitycznej i relaksującej oraz wzmacniającej i liftingującej, które stymulują przepływ krwi i przywracają tkankom równowagę energii.

Neuromasaż twarzy i głowy stanowi zabieg masażu drenującego, połączonego z chwytami z zakresu chiromasażu. Technika ta poprawia zarówno przepływ chłonki odpowiedzialnej za obrzęk naczyniowy wokół oczu, jak i cyrkulację chłonki oraz naczyń krwionośnych w obrębie twarzy i głowy, a także stymuluje punkty reflektoryczne na twarzy i głowie. Neuromasaż twarzy i głowy tym samym pozwala na rozluźnienie tkanki mięśniowej z równoczesnym napięciem powięzi, przez co skóra uzyskuje odprężony i jędrny wygląd.  Masaż głowy jest taki ważny, pozwól sobie na chwilę przyjemności.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Golden Spa, Bielsko-Biała, ul. Generała Maczka 41.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 33/810-54-87
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Golden SPA - Ayurweda & Wellness
ul. Maczka 41
43-300 Bielsko-Biała
tel: 33/810-54-87
Partner

Golden SPA - Ayurweda & Wellness

ul. Generała Maczka 41,
43 – 300 Bielsko Biała
33 810 54 87