GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Rytuał wschodu - masaż ciała, twarzy i głowy w Salonie Golden Spa
Rytuał wschodu - masaż ciała, twarzy i głowy w Salonie Golden Spa
220,00 zł

Dostępny

Podaruj swojemu ciału unikalne połączenie egzotycznego masażu obejmującego ciało, twarz i głowę. Rytuał Wschodu, wykonywany z użyciem ciepłego oleju sezamowego, zapewni Ci rozgrzewającą dawkę przyjemności oraz odprężenia. Profesjonalny masaż ciała łagodzi napięcia obolałych i spiętych mięśni szyi i barku, zaś masowanie skóry głowy pobudza dopływ krwi do mieszków włosowych, dzięki czemu dostarcza odżywczych substancji niezbędnych do utrzymania zdrowych włosów.

W górach, Bielsko-Biała, śląskie
Dla niego, Dla niej
Przeciwwskazania: stany zapalne, wysokie ciśnienie
90 min.
Ważność 365 dni

Wprowadź ciało i umysł w stan absolutnego relaksu poprzez odprężający Rytuał Wschodu, obejmujący masaż ABHYANGA oraz AYUVERDYJSKI masaż głowy.

Pierwszy typ masażu wiąże się z elementami ayurvedy, indyjskiej wiedzy o życiu. Rytuał wykonywany jest z użyciem ciepłego oleju sezamowego, który skutecznie łagodzi napięcia obolałych i spiętych mięśni szyi i barku . Rytmiczne, głębokie i relaksujące ruchy odblokowują kanały energetyczne, pozwalając na swobodny przepływ energii życiowej. Abhyanga tym samym oznacza wprowadzenie energii do organizmu i wyprowadzenie z ciała toksyn, poprzez przemieszczanie ich do systemów wydalniczych.

Ayuverdyjski masaż głowy jest masażem wyjściowym do wszystkich pozostałych technik typu ayurvedyjskiego. Strefa głowy: twarz, szyja, ramiona- stanowią kluczowe centra energetyczne ciała. Masowanie skóry głowy pobudza dopływ krwi do mieszków włosowych, dzięki czemu dostarcza odżywczych substancji, niezbędnych do utrzymania zdrowych włosów. Podczas masażu głowy stymulowane są wyższe czakry, z którymi praca przynosi efekty często nieosiągalne przy pomocy zwykłego masażu.

Golden Spa specjalizuje się w autorskich metodach relaksacji, opracowując własne receptury zabiegów na ciało. Masaże inspirowane są wschodnimi rytuałami, głęboko odprężając ciało i umysł. To właśnie dlatego Golden Spa jest miejscem pełnym harmonii i dobrej energii. Pracują tu eksperci z takich dziedzin jak: kosmetologia, fizjoterapia, dietetyka, dermatologia, medycyna. Dzięki ich doświadczeniu, które zdobywane było w Polsce i za granicą u wybitnych nauczycieli, w najlepszych placówkach akademickich, terapeuci Golden Spa posiedli wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu pielęgnacji skóry, zwłaszcza w obszarze rewitalizacji, estetyki, odmładzania i zdrowego wyglądu.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu
  • Realizacja usługi w Salonie Golden Spa, Bielsko-Biała, ul. Generała Maczka 41.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 33/810-54-87
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
  •  

Lokalizacje
Golden SPA - Ayurweda & Wellness
ul. Maczka 41
43-300 Bielsko-Biała
tel: 33/810-54-87
Partner

Golden SPA - Ayurweda & Wellness

ul. Generała Maczka 41,
43 – 300 Bielsko Biała
33 810 54 87