GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Rytualny ceremoniał marokańskich łaźni - RYTUAŁ HAMMAM w Salonie NOWA LINIA
Rytualny ceremoniał marokańskich łaźni - RYTUAŁ HAMMAM w Salonie NOWA LINIA
259,00 zł

Dostępny

Rytuał HAMMAM to unikalna ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała oraz relaksu i wyciszenia, którą wieńczy odprężający masaż. Poczuj specjalnie stworzoną atmosferę, stymulująca woń ziół i aromatycznych olejków, nastrojowe światła i muzykę relaksacyjną.  


Rytuał składa się z relaksacyjnego seansu w kapsule SPA, oczyszczania ciała, mycia, peelingu mydłem BELDI,  nałożenia oczyszczającej glinki, namaszczenia olejem arganowym oraz masażu relaksacyjnygo (60 minut). Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki i akcesoria te same, jakie spotykamy w łaźniach perskich, wykorzystywane są jedynie z naturalnych kosmetyków marokańskich.

Śląsk, śląskie
Dla niego, Dla niej
Przeciwwskazania: niewydolność krążenia, padaczka, stany zapalne narządów miąższowych, zranienia skóry
150 min.
Ważność 365 dni

To ceremonia kąpieli, dogłębnego oczyszczania i pielęgnacji ciała oraz relaksu i wyciszenia, którą wieńczy odprężający masaż. Sprzyja temu specjalnie stworzona atmosfera, nastrojowe światła, stymulująca woń ziół i aromatycznych olejków, muzyka relaksacyjna.  

Rytuał składa się z:

 • relaksacyjnego seansu w kapsule SPA
 • oczyszczania ciała, mycia
 • peelingu mydłem BELDI
 • nałożenia oczyszczającej glinki
 • namaszczenia olejem arganowym
 • masaż relaksacyjny (60 minut)
  
Do zabiegów wykorzystywane są kosmetyki i akcesoria te same, jakie spotykamy w łaźniach perskich. W naszym Centrum korzystamy z naturalnych kosmetyków marokańskich.
 
Marokański rytuał HAMMAM rozpoczyna się rozgrzaniem ciała w saunie parowej, po czym wykonywany jest zabieg oczyszczania całego ciała przy użyciu mydła BELDI. Beldi to wspaniała ekskluzywna pasta czyszcząca, wytworzona z naturalnego olejku arganowego oraz czarnych oliwek.
Jest to bardzo skuteczny sposób delikatnego złuszczania naskórka i oczyszczania skóry z niedoskonałości.
 
Dzięki właściwościom nawilżającym i eksfoliującym zmiękcza skórę, docierając do jej najgłębszych warstw, odżywiając komórki i wzmacniając ich naturalne funkcje. Działa złuszczająco oraz pobudza krążenie, pozostawiając skórę gładszą i delikatniejszą. Peeling czarnym mydłem wykonywany specjalną rękawicą Kessa z ziarnistej, szorstkiej tkaniny doskonale i głębokiego oczyszcza skórę całego ciała z martwego naskórka i zgromadzonych w niej zanieczyszczeń. Wynik końcowy jest rewelacyjny: Skóra uwolniona jest z resztek martwego naskórka i toksyn na wiele dni po zabiegu pozostaje miękka i aksamitna w dotyku. Znikają nierówności, których trudno nam się było pozbyć wcześniej. Naskórek jest odżywiony, a dzięki pobudzonemu krążeniu nabiera ładnego koloru.
 
Następnie na całe ciało nakładana jest ujędrniająca maska błotna. Glinka wulkaniczna pochodzenia marokańskiego to naturalny minerał zbudowany głównie ze stewensytu, którego głównym składnikiem jest krzemian magnezu. Zmieszany z wodą pęcznieje i tworzy bardzo delikatną strukturę. posiadającą właściwości myjące i odtłuszczające, absorbuje zanieczyszczenia. Glinka ghassoul w krajach arabskich stosowana jest jako mydło, szampon, maseczka oraz używana podczas licznych zabiegów kosmetyczno-leczniczych. Jej lecznicze działanie wykorzystuje również dermatologia w walce z trądzikiem, gdyż pochłania nieczystości i nadmiar sebum jak bibułka.W przeciwieństwie do większości detergentów, które niszczą film hydrolipidowy skóry i zakłócają pracę gruczołów łojowych, Rhasssoul oczyszcza skórę bardzo łagodnie, przywracając skórze i włosom blask i zdrowie.
 
Zamknięciem oczyszczającego zabiegu hamman jest mityczny rytuał namaszczania. Orientalne kobiety namaszczają jeszcze wilgotne ciało olejami z dodatkiem wonnych olejków: sezamowego, migdałowego, oliwy z oliwek, a przede wszystkim legendarnym olejem arganowym, zwanym „płynnym złotem” lub marokańskim złotem. Ciało namaszczane jest oryginalnym marokańskim olejem arganowym, do którego dodawane są naturalne olejki aromatyczne zależnie od indywidualnych potrzeb i upodobań klientów.
 
Rytuał HAMMAM kończony relaksacyjnym 60-minutowym masażem całego ciała.
 1. W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
 2. Realizacja usługi w salonie NOWA LINIA Centrum kosmetyki DAY SPA, Katowice - Brynów ul. Zgrzebnioka 29 
 3. Godziny otwarcia: wtorku do piątku w godzinach 11.00 do 19.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 16.00
 4. Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 48 32 201 86 47 
 5. Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
 6. Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
NOWA LINIA Centrum kosmetyki DAY SPA
Katowice - Brynów
ul. Zgrzebnioka 29
tel: 48 32 201 86 47
Partner