GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Rytualny masaż świecą w Salonie Home SPA
Rytualny masaż świecą w Salonie Home SPA
180,00 zł

Niedostępny

Odkryj intrygujące i zaskakujące działanie rytualnego masażu świecą, która obezwładni zmysły niepowtarzalnym zapachem, ciepłem oraz jedwabistym dotykiem. Zabieg wykonywany ciepłym woskiem świecy SECRET stworzonej przez belgijską markę SPA A Worldof Oils stanowi wyjątkowo zmysłową ceremonię, wykorzystując ciepły olejek, składający się w 100% z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych. Jego unikatowa formuła pozostawia skórę dogłębnie nawilżoną i aksamitnie gładką.  Dzięki relaksującemu ciepłu, wyjątkowej konsystencji oraz obezwładniającemu aromacie, rytualne masaże świecą pobudzają zmysły, gwarantując niepowtarzalne doznania.

Warszawa, mazowieckie
Dla niego, Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne, alergie skórne
60 min.
Ważność 365 dni

Rozpieść swoje zmysły za sprawą rytualnego masażu święcą i odkryj relaksacyjną i regenerującą moc zawartych w niej substancji. Zabieg łączy w sobie oddziaływanie ciepłego wosku świecy SECRET stworzonej przez belgijską markę SPA A World of Oils z aromaterapią i właściwościami samej świecy, wykonanej wyłącznie z naturalnych wosków oraz aromatycznej mieszanki olejków eterycznych, bogatych w drogocenne składniki, które dogłębnie odżywią oraz ujędrnią twoją skórę, nadając jej jedwabistą gładkość. Rytualna świeca SECRET to kwintesencja podróży przez kraje Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki Południowej, Afryki i Oceanii, słynące z soczystych barw i orientalnych aromatów.  Sekret tkwi w unikatowej miksturze olejków esencjonalnych, w których drzemie olbrzymi potencjał pielęgnacyjny. Dzięki zawartości wosku pszczelego, oleju sojowego oraz czystych olejków esencjonalnych, olejek ze świecy ma doskonałe właściwości pielęgnacyjne, pozostawiające skórę dogłębnie nawilżoną, miękką w dotyku a zarazem otuloną zmysłowym zapachem. 

W Home SPA fachowa obsługa i czas poświęcony tylko Tobie sprawi, że poczujesz przypływ energii na kolejne dni. Pozwól sobie przenieś się w świat wyciszenia, odprężenia i odpoczynku. Home Spa to miejsce magiczne, które pozwoli Ci oderwać się od codziennych trudów i obowiązków. 

Orientalny wystrój został zainspirowany podróżami do krajów Dalekiego Wschodu. Specjaliści i atmosferta miejsca sprawią, że czas się na chwilę zatrzymuje, stres odejchodzi w zapomnienie, a siły witalne i wewnętrzny spokój wrócają na nowo. Salon swoim Klientom oferuje innowacyjne zabiegi i unikalne rytuały wellness francuskiej Academie Scientifique de Beaute, które są dostępne jedynie w prestiżowych spa na całym świecie. Oleje do masażu, świece i aromaterapeutyczne produky spa pochodzące z ekologicznej kolekcji „A World of Oils” będącej esencją tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki nadadzą magii każdemu zabiegowi.
Rytualne masaże, Warszawa jest pełna tego rodzaju zabiegów!

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Home Spa, Warszawa, ul. Bronisława Czecha 85.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 21.00 oraz soboty w godzinach 09.00 do 17.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. (22)613-32-81
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Home SPA
ul. Bronisława Czecha 85
04-555 Warszawa
tel: 22 613 32 81
Partner

Home SPA

04-555 Warszawa. ul. Bronisława Czecha 85
604 277 269