GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Voucher kwotowy do Salonu Mastell w Warszawie
Voucher kwotowy do Salonu Mastell w Warszawie
200,00 zł

Dostępny

Wyjątkowy Salon Mastell to rewelacyjne miejsce, dzięki któremu Każdy znajdzie mega dawkę radości i przyjemności dla ciała i duszy. Warszawski Salon pozwoli na niepowtarzalne inspiracje, by zachować równowagę ciała i organizmu dzięki kreowaniu zdrowego stylu życia.

* wymagane pola

200,00 zł
Warszawa, mazowieckie
Dla niego, Dla niej, Dla pary, Dla rodziny, Dla seniora
Ważność 365 dni

Salon Mastell oferuje Państwu voucher kwotowy idealny na prezent na każdą okazję. To Państwo decydujecie o wartości vouchera, która trafia do Bliskiej Osoby. 

Mastell to świetny sposób aby powiedzieć bliskiej osobie – Zależy mi na Tobie.

W ramach oferty zrealizujesz voucher na dowolnie wybraną usługę w Salonie Mastell do wysokości wartości vouchera zgodnie z cennikiem Salonu. Jeżeli cena zamówienia będzie wyższa niż pozostała wartość. brakującą kwotę dopłacisz na miejscu

Salon Mastell massage & day spa, to nowe, wyjątkowe miejsce w Warszawie, w którym zaznasz relaksu, odprężenia. Jest to miejsce, gdzie znajdziesz drogę do naturalnego piękna i zdrowia. Świat Mastell to więcej niż zwykłe Spa – to salon, który inspiruje i kreuje nowy, zdrowy styl życia.

Zespół Mastell to pełni pasji i zaangażowania profesjonaliści, przygotowani do spełniania oczekiwań najbardziej wymagających Klientów. To ludzie gotowi zmienić Ciebie i Twoją codzienność, posiadający wspaniałe umiejętności potwierdzone dyplomami oraz korzystający z nowoczesnych metod. Masaż w wykonaniu doświadczonych terapeutów zapewni relaksujące doświadczenie, a zabiegi Spa wprowadzą Twoje ciało w stan wyciszenia.

 

 • Realizacja pakietu pobytowego w Salonie Mastell massage & day spa, ul. Spokojna 5, 01-044 Warszawa
 • W celu realizacji usługi należy dokonać rezerwacji pod numerem tel.: 22 255 70 27; oraz poinformować recepcjonistę o zamiarze skorzystania voucheru z podaniem jego numeru.
 • W dniu wykonywania usługi z vouchera należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher lub okazać go na urządzeniu mobilnym z widocznym numerem kodu autoryzującego.
 • Istnieje możliwość zmiany rezerwacji 24h przed planowaną wizytą. W tym celu należy poinformować recepcję oraz biuro obsługi klienta GaleriaSPA.pl
 • W przypadku niepojawienia się Klienta w salonie nie przysługuje prawo zwrotu środków za niewykorzystaną wizytę.
 • Voucher jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
 • Lokalizacje
  Mastell massage & day spa
  ul. Spokojna 5
  01-044 Warszawa
  tel: 22 255 70 27
  Partner

  Salon Mastell massage & day spa

  ul. Spokojna 5 01-044 Warszawa
  22 255 70 27, 510 024 711