GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

YAM - rytuał dla kobiet w ciąży i nie tylko w Salonie Golden Spa
YAM - rytuał dla kobiet w ciąży i nie tylko w Salonie Golden Spa
250,00 zł

Dostępny

Zadbaj o swoją skórę już dzisiaj z rytuałem YAM, przeznaczonym dla kobiet w ciąży i nie tylko. Bezpieczny i specjalistyczny program pielęgnacyjny przyszłych mam, ma na celu zwiększenie elastyczności skóry i przeciwdziałanie ewentualnym rozstępom. Zabieg, stanowiący połączenie peelingu całego ciała, maski na bazie zielonej glinki z prenatalnym masażem Amma Deva, rozluźnia tkanki, wygładza  i regeneruje skórę oraz wprowadza w stan głębokiego odprężenia.

W górach, Bielsko-Biała, śląskie
Dla niej
Przeciwskazania: stany zapalne, alergie skórne
90 min
Ważność 365 dni

Zadbaj o odpowiednią pielęgnację i kondycję swej skóry już dzisiaj z kompleksowym zabiegiem pielęgnacyjnym, przeznaczonym dla kobiet w ciąży i nie tylko. Całkowicie bezpieczny, specjalistyczny program dla przyszłych Mam, rozpoczyna się peelingiem całego ciała, który złuszcza zrogowaciały naskórek, pozostawiając skórę gładką i sprężystą.  Odpowiednio skomponowana, prewencyjna pielęgnacja ma za zadanie zwiększyć elastyczność tkanek i zapobiec ewentualnym rozstępom. Następnie aplikowana jest maska na bazie zielonej glinki, która posiada właściwości oczyszczające, regenerujące i odżywcze. Dzięki swoim właściwościom działa leczniczo na skórę trądzikową, dezynfekuje, absorbuje sebum, bakterie i toksyny, zamyka pory, a także przyspiesza gojenie się ran. Zwieńczeniem zabiegu jest prenatalny masaż całego ciała Amma Deva, który pozwala rozluźnić tkanki, ukoić i wprowadzić w stan pełnego odprężenia.

Golden Spa specjalizuje się w autorskich metodach relaksacji, opracowując własne receptury zabiegów na ciało. Masaże inspirowane są wschodnimi rytuałami, głęboko odprężając ciało i umysł. To właśnie dlatego Golden Spa jest miejscem pełnym harmonii i dobrej energii. Pracują tu eksperci z takich dziedzin jak: kosmetologia, fizjoterapia, dietetyka, dermatologia, medycyna. Dzięki ich doświadczeniu, które zdobywane było w Polsce i za granicą u wybitnych nauczycieli, w najlepszych placówkach akademickich, terapeuci Golden Spa posiedli wiedzę teoretyczną i praktyczną z zakresu pielęgnacji skóry, zwłaszcza w obszarze rewitalizacji, estetyki, odmładzania i zdrowego wyglądu.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Golden Spa, Bielsko-Biała, ul. Generała Maczka 41.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 18.00 oraz soboty w godzinach 10.00 do 14.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. 33/810-54-87
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Golden SPA - Ayurweda & Wellness
ul. Maczka 41
43-300 Bielsko-Biała
tel: 33/810-54-87
Partner

Golden SPA - Ayurweda & Wellness

ul. Generała Maczka 41,
43 – 300 Bielsko Biała
33 810 54 87