GaleriaSPA.pl

MAPA SPA & WELLNESS

Zabieg na ciało „Czekoladowa euforia” w Salonie Home Spa
Zabieg na ciało „Czekoladowa euforia” w Salonie Home Spa
250,00 zł

Niedostępny

Ulegnij słodkiej pokusie i odkryj odprężający rytuał na ciało „czekoladowa euforia”. Podaruj sobie lub swoim bliskim aromatyczny zabieg z wykorzystaniem prawdziwej czekolady przynoszący błogi relaks, ujędrnienie oraz poprawę samopoczucia. Oferta obejmuje oczyszczający peeling, nałożenie odżywczej maski oraz profesjonalny masaż, gwarantujący niezwykłe doznania sensualne i relaksacyjne. Zabieg idealnie zaspokaja potrzeby skóry suchej, pozbawionej prawidłowego odżywienia, wymagającej wygładzenia i regeneracji.

Warszawa, mazowieckie
Dla niej
Przeciwwskazania: alergie skórne, stany zapalne, uszkodzenia skóry
90 min
Ważność 365 dni

Odkryj pielęgnacyjne właściwości czekolady wykorzystywanej w odprężającym rytuale na ciało „czekoladowa euforia”. Podaruj swojej skórze prawdziwą regenerację, połączoną z niezwykłymi doznaniami sensualnymi i relaksacyjnymi. Aromatyczny zabieg przynosi błogi relaks, ujędrnienie oraz poprawę samopoczucia za sprawą uwalnianych przez czekoladę endorfin. Półtoragodzinny rytuał rozpoczyna cukrowy peeling, który usunie nagromadzone zanieczyszczenia oraz zrogowaciały naskórek, pozostawiając wrażenie aksamitnej gładkości. W kolejnym kroku, następuje nałożenie bogatej w substancje odżywcze maski o silnych właściwościach nawilżających i regeneracyjnych. Zawarte w czekoladzie substancje, jak żelazo, magnez, cynk, wapń i kofeina, pobudzają krążenie krwi, wygładzają oraz poprawiają koloryt. Rytuał zwieńczy odprężający  masaż, gwarantując rozkoszne doznania zarówno dla ciała, jak i umysłu. Po zabiegu, skóra odzyskuje jędrność, sprężystość oraz prawidłowy poziom nawilżenia.

W Home SPA fachowa obsługa i czas poświęcony tylko Tobie sprawi, że poczujesz przypływ energii na kolejne dni. Pozwól sobie przenieś się w świat wyciszenia, odprężenia i odpoczynku. Home Spa to miejsce magiczne, które pozwoli Ci oderwać się od codziennych trudów i obowiązków. Orientalny wystrój został zainspirowany podróżami do krajów Dalekiego Wschodu. Specjaliści i atmosferta miejsca sprawią, że czas się na chwilę zatrzymuje, stres odejchodzi w zapomnienie, a siły witalne i wewnętrzny spokój wrócają na nowo. Salon swoim Klientom oferuje innowacyjne zabiegi i unikalne rytuały wellness francuskiej Academie Scientifique de Beaute, które są dostępne jedynie w prestiżowych spa na całym świecie. Oleje do masażu, świece i aromaterapeutyczne produky spa pochodzące z ekologicznej kolekcji „A World of Oils” będącej esencją tradycji i zwyczajów pielęgnacyjnych Azji, Bliskiego Wschodu, Ameryki nadadzą magii każdemu zabiegowi.

  • W celu realizacji usługi należy przekazać Partnerowi wydrukowany voucher  lub okazać na urządzeniu mobilnym z numerem kodu.
  • Realizacja usługi w Salonie Home Spa, Warszawa, ul. Bronisława Czecha 85.
  • Godziny otwarcia: od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 do 21.00 oraz w soboty w godzinach 09.00 do 17.00.
  • Wymagana rezerwacja pod numerem tel. (22)613-32-81.
  • Voucher ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
  • Przed zakupem zapoznaj się z regulaminem serwisu. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Lokalizacje
Home SPA
ul. Bronisława Czecha 85
04-555 Warszawa
tel: 22 613 32 81
Partner

Home SPA

04-555 Warszawa. ul. Bronisława Czecha 85
604 277 269